ANAOKULUMUZA HOŞGELDİNİZ..

Yaşamın ilk yıllarının harcanmamasi gerektiğini Erken Yaşta Ögrenmenin önemli , gerekli ve daha kolay olduğunu hepimiz biliyoruz.Ancak bu konunun çok hassas bir konu olduğunu , her çocuğun birbirinden farklı ve özel olduğunu da biliyoruz.

Çocuk fiziki , sosyal ve zihinsel olarak hazır olduğu zaman , yeni bilgi ve becerileri öğrenebilmesi çok kolaydir.Yeter ki çocuğunuza olanaklarınız çerçevesinde yeni ufuklar açınız.Onun olgunlaşmasına yardımcı olunuz.Bunu sağlayabilecek kişilerle birlikte olmasına ve bu olanaklara sahip ortamlarda bulunmalarına olanak tanıyınız.

   

 

ATATÜRK'ÜN ÇOCUK SEVGİSİ

Küçük hanımlar, küçük beyler
Sizin hepiniz geleceğin bir gülü, yildızı ve ikbal ışığısınız.
Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz.
Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.

 

OKULUMUZ;

Okulumuzda 2 oyun odası,1 uyku odası,1 öğretmenler odası,2 tuvalet,1 yemekhane bulunmaktadır.Ayrıca okulumuz uygulamalı anaokulu eğitimi vermektedir.

 

KADROMUZ;

Kadromuz 3 öğretmenden oluşmaktadır;2 öğretmen 1 bölüm şefi olarak görev yapmaktadır.Öğrencilerin ihtiyaçlarıi için 1 aşçı ve okulumuzda 2 hizmetli görev yapmaktadır.

 

UZMAN GÖRÜŞLERİ;

Çocuğunuza daha iyi bir gelecek hazırlarken en doğru kararları verebilmeniz için Uzman Görüşlerimizden faydalanabilirsiniz.

Devamı »

Çankırı Caddesi NO:39 ULUS/ANKARA
TEL:0(312) 311 45 29 FAX:0(312) 310 78 83
E-POSTA:atamml@ttmail.com